Home Actueel Actueel 2001 Musical Joazef..aan alle dorpsgenoten !

(Uit:'De Rabbelskûte' , dorpskrant van Garyp, 5de Jaargang Nr.1, 21 sept.2001)

Musical Joazef..aan alle dorpsgenoten !

In de Rabbelskûte van april jl. hebben wij u op de hoogte gebracht van het feit dat de uitvoering van Musical Joazef gepland staat vrijdag 2 en zaterdag 3 november a.s. in de Gereformeerde Kerk van Garyp.

Als eventuele reserve data zijn vrijdag 9 en zaterdag 10 november a.s. genoemd. Tot nu is de belangstelling echter dusdanig dat twee avonden toereikend zijn.

Wellicht zijn er onder u toch nog velen die nog niet tot opgave zijn overgegaan. U dient er rekening mee te houden dat er per avond slechts tussen de 300 en 350 toeschouwers in de kerk aanwezig kunnen zijn. De opbouw van het podium is dusdanig dat slechts ruimte overblijft voor een gering aantal toeschouwers.

De voorbereidingscommissie moet binnen één week besluiten of de reserve data ingepland dienen te worden, i.v.m. het tijdig inhuren van het licht en geluid.

U (ook voor familieleden van deelnemers) bent nog slechts enkele dagen in gelegenheid kaarten te bestellen bij:

Fenna Miedema, 0511-521231 en Gerbrich Kobus, 0511-521582 of via overmaking toegangsgelden op rek.no 35.13.50.985 t.n.v. musical Joazef onder vermelding van naam (namen volwassenen en namen kinderen), datum en telefoonnummer.

Toegangsprijzen: Volwassenen: fl. 15,00; Kinderen tot 12 jaar; fl. 10,00

Namens de tariedingskommisje Wietze Haanstra

(Uit: 'De Rabbelskûte' , dorpskrant van Garyp, 5de Jaargang Nr.1, 21 sept.2001)

totop
 

Iepenloft Stik

Stifting Kultureel Garyp is dwaande mei it organisearjen fan in iepenloft stik.
Wimpie de Vries út Aldegea is de skriuwer.
It stik hat de titel 'Nea Wer Earm' en sil opfierd wurde yn 'e maitiid fan it jier 2013.

Bestjûr St Kult Garyp.


Zoeken

Vakantiejan in Centraal Europa

Bratislava-sm

 

http://picasaweb.google.com/vakantiejan

Het hart van (Centraal)Europa wordt gevormd door landen die stuk voor stuk hun eigen, vaak eeuwenoude geschiedenis kennen, hetgeen vooral zichtbaar is in de prachtige oude binnensteden. Ontdek de verschillende culturele en natuurlijke hoogtepunten van deze ontluikende naties via onderstaande link.

Veel kijkplezier toegewenst.

De vakantiejan (de boer)